• NATINUEL HYDRA - MOIST MASK Kaukė skirta optimaliam odos drėkinimui
Dėl griežtų NATINUEL gamintojo reikalavimų, kainos pirkėjams nurodomos tik prisiregistravus mūsų svetainėje. 
Šį produktą rekomenduojame įsigyti su kosmetologo konsultacija. Talpa: 30 ml.
HYDRA - MOIST MASK - tai kaukė su stipriu drėkinimo efektu, sukurta greitiems ir ilgalaikiams rezultatams. Dehidracija ir sausumas – tai dvi odos būsenos , kurios linkusios stiprėti viena kitos sąskaita. Pakitimai ląstelinėje apykaitoje sudaro apsauginės funkcijos praradimą raginiuose sluoksniuose, po to eina dehidracija, odos paviršiaus sausumas linkęs epidermio pusiausvyros atsinaujinimo delikačiam kitimui. Kaukė tuoj pat pagrįstai įsikiša į procesą, dėl daugelio priežasčių. Į sudėtį įeina dvi polihidrorūgštys – gliukonolaktoninė ir laktobioninė rūgštis, kurios stiprina lipomoistą (molekulinė stipriai drekinanti odos audinius plėvelė). Ji mažina drėgmės praradimą garuojant ir išsaugo lipidų pusiausvyrą suragėjusiuose sluoksniuose. Rezultatas – švarus ir sveikas veidas, kuriame minkštumas derinasi su odos stangrumu ir tankiu.

Poveikis:
Dėl sulyginto epidermio ląstelinio atsinaujinimo kaukė palaiko odos tonusą suteikdama odai jauną ir sveiką išvaizdą. Ji aprūpina optimaliu drėgmės lygio palaikymu, reikalingu tankiam odos barjerui užtikrinti, tuo pat veido spalvos gerinimui. Normalizuoja odos sausumą, išlygina epidermio ląstelinę apykaitą, apsaugo ir stiprina odą nuo išorinių agresorių, oda tampa stangri, drėgna, elastinga ir sveika.

Kaip naudoti:

Padenkite visą veido odą atitinkamu produkto kiekiu, palikite  7-10 minučių. Po to gerai nuplaukite švariu vandeniu. Tam, kad butu pasiektas optimalus rezultatas kaukę reiktu naudoti 2 – 3 kartus per savaitę.

Pagrindiniai aktyvus komponentai:

Gliukonolaktonas
Laktobioninė rūgštis
Lipomoistinas

Talpa 30 ml

Talpa
Talpa 30 ml

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

NATINUEL HYDRA - MOIST MASK Kaukė skirta optimaliam odos drėkinimui

  • Gamintojas: NATINUEL
  • Prekės kodas: ID24
  • Prieinamumas: Sandėlyje