Nemokamas pristatymas nuo 39€

LAKSHMI


Remiantis pažangiausiomis kosmetologijos žiniomis, tradicine ajurvedos išmintimi, aromaterapija bei kitomis natūraliomis gydymo sistemomis LAKSHMI siūlo kosmetikos produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę.
Kas išskiria Lakshmi iš kitų kompanijų?
  • Natūralios konservuojančios medžiagos. LAKSHMI konservuoja savo produktus naudodama greipfrutų sėklų ekstraktą, glicinatą, išgautą iš sojų, eterinius aliejus ir natūralius vitaminus. Šie natūralūs komponentai ne tik nedaro neigiamo poveikio, bet ir puoselėja odą.
  • Švelnūs augaliniai kvapai. LAKSHMI naudojami augaliniai kvapai išgaunami tik iš natūralių augalinių aliejų. Produktų sudėtyje nenaudojami sintetiniai kvapai.
  • Nuostabusis 100% natūralus drėkiklis. Kosmetikos gamyboje naudojamas taip vadinamas “natūralus drėkinantis faktorius” (NMF). Į LAKSHMI produktus įeinantį NMF sudaro tik natūralūs komponentai: alijošiaus gelis, dedešvos ir saldymedžio augaliniai klijai, suteikiantys odai aukščiausios kokybės natūralų drėkinimą.
  • Nėra naftos produktų. Šiuolaikinėje įprastoje kosmetikoje dažnai naudojamus perdirbamus naftos produktus, LAKSHMI pakeičia naudingais žmogui šaltai spaustais augaliniais aliejais: jojobos, taukmedžio, laukinės muskusinės rožės, ypatingu būdu pagal senuosius ajurvedinius receptus išgautu sezamo aliejumi ir kt.
  • Visiškai natūralus neregeneruotas alijošius. LAKSHMI produktuose sorbitolis ir sintetinis glicerinas pakeičiami grynu natūraliu alijošiaus geliu, pasižyminčiu ypatingai geromis drėkinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, raminančiomis savybėmis.
  • Laukiniai augalai ir organinės kultūros. LAKSHMI siūlomi nauji žoliniai ekstraktai išgauti visiškai naujais būdais su sertifikuotu augaliniu glicerinu. Natūraliai, be genetinės modifikacijos išauginti augalai turi ypatingų funkcinių savybių, būtinų pasiekti efektyvių reikiamų rezultatų.
  • Spalvos. Subtilūs produktų atspalviai išgaunami tik iš augalų ir eterinių aliejų (ilgoji ciberžolė, chna, alijošius).

NAUJIENA!
🚚🌫 0€
LAKSHMI GARSHAN DREN Aliejus, mažinantis kojų patinimą ir celiulitą, 125ml

LAKSHMI GARSHAN DREN Aliejus, mažinantis kojų patinimą ir celiulitą, 125ml

Be parabenų, naftos ir agresyvių sintetinių priedų greitai ir efektyviai drėkina odą. Aliejus nepali..

€39.90

NAUJIENA!
🚚🌫 0€
LAKSHMI GARSHAN DREN Kremas celiulito profilaktikai, 250ml

LAKSHMI GARSHAN DREN Kremas celiulito profilaktikai, 250ml

24 val. veikiantis kremas celiulito profilaktikai. Garshan Dren - tai multifunkcinė kūno emulsija, s..

€51.90

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)