Pristatymo sąlygos

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Prekesgroziui.lt pristatome visoje Lietuvoje per 2 – 3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

Dėmesio! Šiuo metu siuntos gali keliauti ilgiau nei įprastai - iki 5d.d. nuo išsiuntimo dienos. Kurjeriai susiduria su daugybe iššūkių tiek dėl paskelbto karantino, tiek dėl papildomų saugumo procedūrų ir išaugusio siuntų kiekio. 

Ir mes, ir kurjerių tarnybos intensyviai dirbame, kad visos siuntos Jus sėkmingai pasiektų. Deja, dėl anksčiau minėtų aplinkybių bei sutrikusio kai kurių prekių tiekimo, galimi siuntų vėlavimai.

DPD kurjeriu siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.
Į OMNIVA siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).

Užsakymams, didesniems nei 39EUR, pristatymas - NEMOKAMAS!


OMNIVA paštomatai

Siuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 7 dienų.2,90 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 39 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas

DPD kurjerisSiuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.3,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 39 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 17,38 Eur už siuntinį mokestis.

Siunčiame prekes ir į kitas Europos sąjungos šalis. Informacija telefonu arba el. paštu.

Apie OMNIVA paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.


Apie DPD - pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).


Svarbu! Priimdami iš DPD kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu info@prekesgroziui.lt per 3 kalendorines dienas.