Lojalumo programa: 7% grįžta VISIEMS be jokių išimčių!

Lojalumo programa

LOJALUMO PROGRAMA

Mieli klientai, nuo šiol VISIEMS, perkantiems www.prekesgroziui.lt, grįžta taškai, kuriuos jūs galėsite panaudoti savo grožio puoselėjimui!

GRĄŽA VISIEMS VIENODA

Mūsų tikslas - kuo patogesnis apsipirkimas Jums! Todėl visiems pirkėjams, perkantiems www.prekesgroziui.lt elektroninėje parduotuvėje, nepriklausomai nuo to, ar esate registruotas, ar neregistruotas vartotojas, sugrįžta 7% taškų (nuolaidų kupono pavidalu) nuo apmokėtos krepšelio sumos. Šie taškai verčiami eurais, juos galėsite panaudoti kito pirkimo metu. Kupono kodas su Jums priklausančia suma, bus įrašytas el.laiške, kurį gausite per 2 dienas po užsakymo išsiuntimo. Jei laiško negausite, susisiekite su mumis el. paštu info@prekesgroziui.lt arba telefonu: 8 685 19820.

7% grįžta ir nuo akcinių prekių, taip pat su kuponu galima atsiskaityti už akcines prekes - nėra jokių krepšelio apribojimų!

LOJALUMO PROGRAMOS BENDROSIOS NUOSTATOS

Lojalumo programoje automatiškai dalyvauja visi pirkėjai nuo 2021-08-23, perkantys prekes www.prekesgroziui.lt. Jei lojalumo programoje dalyvauti nenorite, susisiekite su mumis el. paštu info@prekesgroziui.lt arba telefonu: 8 685 19820. 

  ✔ Klientams www.prekesgroziui.lt pinigai grąžinami nuolaidų kupono pavidalu per 2 dienas nuo užsakymo išsiuntimo.

  ✔ Jei pasirinkote mokėjimo tipą "Grynais/kortele pristatymo metu", bet savo užsakymo neatsiėmėte ir už jį nesumokėjote, jums suteiktas kuponas bus panaikintas, juo pasinaudoti negalėsite.

  ✔ www.prekesgroziui.lt pinigai grąžinami tik nuo sumos, apmokėtos už prekes (neįskaitant pristatymo išlaidų), t. y. pinigai nėra grąžinami nuo pristatymo mokesčių.

  ✔ Kiekvienas kuponas yra priskiriamas konkrečiam klientui ir gali būti panaudotas tik vieną kartą.

  ✔ Kupono kodas su Jums priklausančia suma, bus įrašytas el.laiške, kurį gausite per 2 dienas po užsakymo išsiuntimo. Jei laiško negausite, susisiekite su mumis el. paštu info@prekesgroziui.lt arba telefonu: 8 685 19820.

  ✔ Vieno atsiskaitymo metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidų kuponas.

  ✔ www.prekesgroziui.lt pinigais, išduotais kaip nuolaidų kuponais, galima atsiskaityti už visas parduotuvėje esančias prekes, įskaitant ir akcines prekes.

  ✔ www.prekesgroziui.lt pinigai, suteikti nuolaidų kuponų pavidalu, nekeičiami į grynuosius pinigus.

  ✔ Visiems nuolaidų kuponams suteikiamas 60 dienų (2mėnesiai) galiojimo terminas nuo išdavimo datos. Pasibaigus galiojimo laikui, galimybė pasinaudoti nuolaidų kuponu sustabdoma.

  ✔ UAB “Prekės grožiui” pasilieka sau teisę keisti lojalumo programą be išankstinio įspėjimo.